Papaz Büyüsü Kabala Hayız Kanı Kara Büyüleri Bozma


Aşağıdaki tertip uygulanmadan önce 100 defa istiğfar, 7 defa Fatiha suresi ve 11 defa İhlâs suresi okunur ve Peygamber Efendimiz (sallallahü aleyhi ve sellem)'in ve Seyyid Abdülkadir Geylani Hazretleri'nin ruhuna bağışlanır.

 

 

Bu tür büyüler Yahudiler, Hrıstiyanlar ve gayri müslümler tarafından yapılır. Bu tür büyüler insanı en üst tabakadan en alt tabakaya düşürür. Hayatı darma duman olur. Hatta ölüme kadar götürebilir. Diğer büyü çeşitleri yapıldığı zaman belirli bir sürede etkili olur. 1 ay içerisinde etkisini gösterir. Bunlar ise yapıldıktan 3 gün sonra etkisini gösterir. Bozulması için aşağıdaki tertip eksiksiz yapılmalıdır. Allah’ın izniyle üzerindeki büyü bozulur.

 

 

Hiç kullanılmamış bakır bir tasa hiç güneş yüzü görmemiş kuyu suyu ( İstanbul Fatih Camiindeki kuyu suyu hiç güneş görmemiştir) , akarsu veya zemzem suyu konulur. İçerisine 7 adet defne yaprağı konulur, bir gece dışarıda bekletilir. Güneş doğmadan önce içeri alınır.

 

O gün sabah namazını kıldıktan sonra İşrak vakti ( Güneş doğduktan 45 dakika sonra ) tasın içerisine 7 defa Yasin, 11 defa Felak, 11 defa Nas, 7 Ayetel Kursi 41 defa İsra suresinin 81. ve 82. ayetleri okunur. Sonra La havle duası 33 defa okunur ve üflenir.

 

Defne yaprakları sudan çıkarılır ve kurutulur. Bu sudan hastaya 7 yudum içirilir. Geri kalan su ile leğen içerisinde banyo yaptırılır. Leğen içerisinde kalan su denize dökülür. Hasta yıkandıktan sonra, kurutulmuş olan defne yaprakları tek tek yakılır ve çıkan dumanı ağzından ve burnundan çeker.

 

Çıkan küller ayak basılman bir toprağa gömülür. Tütsü işleminden sonra 100 defa Kelime-i Şehadet, 100 defa La ilahe illallahü vehdehu la şerikeleh duası, 100 defa Kelime-i Tevhid, 100 defa La havle duası, 100 defa Salavat-ı Şerife çekilir.

 

Not: Büyünün bozulduğuna dair Mide bulanması, baş dönmesi, kusma, isal, vücutta uyuşma karıncalanma, halsizlik olabilir. Bu durumda vücutta bulunan eklem yerlerine, baş, göğüs, ense kısmına hakiki gül suyu sürülür.

İLGİLİ BAĞLANTILAR ETİKETLER

Papaz Büyüsü Kabala Hayız Kanı Kara Büyüleri Bozma , Papaz Büyüsü Kabala Hayız Kanı Kara Büyüleri BozmaTm haklar sakldr

mhr erif
kadiri gl
rfai gl
mhr erif
mhr erif
mhr erif
ilerinde baarl olmak ismi azam vefki