Büyü Musallat ve Muhabbet İçin


Bu tertip niyet edilip suya okunursa büyü ve cin musallatına karşı etkili olur. Eğer toz ve şekere okunur ise muhabbet ile alakalı tesir sağlar. Okuma saati sabah İşrak namazından sonra (güneş doğduktan 45 dakika sonrası) ikindi ezanlarına kadar yapılır.

 

Öncelikle abdest tazelenir. 2 rekat Allah rızası için namaz kılınır. 70 defa istiğfar, 70 defa salavatı şerife çekilir. 10 defa Fatiha, 11 defa ihlas okunur. 3 defa kelime-i şehadet getirildikten sonra hasıl olan sevabı Peygamber Efendimiz sallallahü aleyhi ve sellem, Ehli Beyti, bütün Sahabe-i Kiram Efendilerimiz, Abdülkadir Geylani Hazreti ve Adem aleyhisselam dan bu zamana kadar gelmiş geçmiş bütün Salih insanların ruhlarına hediye edilir.

Güzel bir tütsü yakılır. Şeker ya da su hangisine okunacaksa önüne alınır. Niyet yapılır ve okumaya başlanılır.

 

Bu tertib 7 gün üst üste yapılır ve 8. gün su veya şeker kullanılmaya başlanır. Tertibe Pazar günü başlanır Cumartesi gün son bulur. Pazar günü kullanılmaya başlanır. Günlere göre okumalar aşağıdadır.

 

Pazar: 786 defa Besmele ve 70 defa Fatiha (aminsiz).

 

Pazartesi: 41 defa Bakara suresinin ilk 5 ayeti, 170 defa Ayetel Kursi, 90 defa Amenerrasülü, 99 defa Haşr suresinin son iki ayeti.

 

Salı: Tövbe suresinin son iki ayeti bir besmele ile 300 defa.

 

Çarşamba: Fetih suresinin son ayeti 70 defa.

 

Perşembe: 7 defa Yasin, 818 defa “ Selamün gavlen mir rabbirrahim “.

 

Cuma: 70 defa İnşirah suresi, 333 defa salli-barik.

 

Cumartesi: 70 defa İhlas, 70 defa Felak, 70 defa Nas, 114 defa Kelime-i Şehadet, 121 defa Kelime-i tevhid, 33 defa “ La havle vela guvvete illa billahil aliyyil azım “.

 

 

Not: Okuma esnasında üflemeler, ayetler arasında her 10 da bir yapılır

İLGİLİ BAĞLANTILAR ETİKETLER

Büyü Musallat ve Muhabbet İçin , Büyü Musallat ve Muhabbet İçinTm haklar sakldr

mhr erif
kadiri gl
rfai gl
mhr erif
mhr erif
mhr erif
ilerinde baarl olmak ismi azam vefki